Memur-Sen Üyelerine Büyük İndirim Avantajı

AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şen; “Çok özel bir proje gerçekleştiriyoruz. Havaların iyi gitmesi nedeni ile projemizde planladığımız süreçten daha da öndeyiz. Projemizde memur sen ile yaptığımız ve memur sen üyelerine özel yüzde 15’li net indirimleri içeren özel protokol 30 Haziran 2018’de sona erecek. Muhteşem projede ev sahibi olmak isteyen memurlarımızın bu fırsatı kaçırmamaları için acele etmeleri gerekiyor” dedi.

İŞTE MUHTEŞEM PROJENİN DETAYLARI

Konya Ereğli’de, bölgenin en lüks ve prestijli projesi olarak planlanan ve bünyesinde toplamda 422 lüks konut barındıran AYD Yaşam Konutları ile ilgili olarak AYD İnşaat İşletme yetkilisi Adem Şen, önemli açıklamalarda bulundu.

Yapılacak olan AYD Yaşam Konutları projesinin teslim tarihinden daire fiyatlarına, ödeme seçeneklerinden proje ayrıntılarına ve daire aidatlarına kadar her bir ayrıntıyı anlatan AYD İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şen’in Ereğli Haberleri’ne özel açıklaması şöyle;

Proje Nerede:

AYD Yaşam Konutları, Ereğli’de Şinasi Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Üzerinde toplam 16.625 m2 alan üzerine inşaa edilecek.

 

 

detaylar için: www.aydyasamkonutlari.com

25 Mart 2018

İlgili Terimler :