HAKKIMIZDA

AYD İnşaat Turizm. San. ve Tic. Ltd. Şti. gereksinim duyduğunuz her türlü yapıya ait kaba ve ince yapı inşaat işleri ile alt yapı işlerini gelişmiş, en ileri yapı tekniklerini kullanarak, konunun karakteristiğine özgü hizmetler sunan inşaat ve taahhüt firmasıdır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak istenilen kalite ve standartların üzerinde inşaatlar yapmak adına kendi ’’kalite sistemi’’ ni geliştirmiş ve bu sistemi, genç, dinamik ve konularına hâkim teknik ve yönetici kadroları ile uygulamayı başarmıştır.

Şirketimiz, inşaat sektörünün kurumsal ticari, sanayi, kültür, eğitim, hizmet, konut, sosyal tesis, turistik yapı türlerinde, projeden uygulama evrelerine kadar her türlü altyapı işlerini de göz önünde tutarak komple hizmet vermektedir.

İşlerimizin çoğunun zincir işlerden oluşması ve müşterilerimizin tekrar bizimle çalışmak istemeleri, müşteri memnuniyetini hedefleyen  AYD İnşaat Turizm  San. ve Tic .Ltd. Şti. için en büyük ödül olmuş ve kurmuş olduğumuz sistemin ne kadar doğru olduğunun kanıtı olmuştur.

AYD İnşaat geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu, kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla EREĞLİ’ nin geleceğine yatırım yapmaktadır.

AYD İnşaat Turizm. San. Tic. Ltd. Şti. yaşama değer katmak için kendisine hedef koyduğu ’’akıllı, doğru çözüm, en üst kalite ve en uygun fiyat’’ ilkelerini kendisine rehber edinerek EREĞLİ halkına uzun yıllar hizmet etmek amacı ile çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

02 Nisan 2017

İlgili Terimler :